Doprava

Nákupy z našeho eshopu realizujeme prostřednictvím společnosti ZÁSILKOVNA. Před objednáním budete vyzváni ke zvolení výdejního místa kde si budete chtít zásilku vyzvednout. Objednávka pak bude na dané výdejní místo doručena. Budete informováni prostřednictvím emailu, SMS nebo notifikací do aplikace Zásilkovna. Objednané zboží odesíláme zpravidla do druhého pracovního dne. Doručení objednávek na vybranou výdejnu zákazníkem je možné očekávat zpravidla do 2-5 pracovních dnů. Cena za přepravu vč. balného je 69,- kč vč. DPH pro ČR a 89,- kč vč. DPH pro SK (zásilka max.5kg, max.str.70 a součet stran 120cm). Dobírka je do obou zemí zpoplatněna částkou 39,- kč vč. DPH. 

Možnosti placení

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód–tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena zpravidla okamžitě, proto budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.